תקופת הקורונה משפיעה על חיינו ובצל ההנחיות של משרד הבריאות עלינו לשמור על ראש פתוח ולהיות יצירתיים כדי להפיק אירועים משפחתיים משמחים ומרגשים כמו מסיבת בת מצווה. הילדות העומדות לחגוג בת מצווה ממתינות זמן רב לאירוע שלהן, יש להם שפע חלומות ורעיונות להפקת האירוע, אך בצל משבר הקורונה כולם נאלצים לחשב מסלול מחדש ולתכנן אירוע מצומצם בחיק המשפחה, בדרך כלל בבית, בחצר, בפארק פתוח או בחיק הטבע, כמובן בהתאם להנחיות של משרד הבריאות.

רעיונות לכניסה מיוחדת לאירועי בת מצווה

אם אתם מחפשים רעיונות מקוריים ומלהיבים לכניסה מיוחדת לכלת השמחה באירוע בת מצווה – הגעתם למקום הנכון! יש הרבה רעיונות לתכנון כניסה מיוחדת לבת מצווה, אך קודם כל יש לבדוק מהן ההנחיות העדכניות ביותר כדי לקבל החלטה נכונה.

חשוב לזכור כי ההנחיות של משרד הבריאות משתנות אחת לכמה ימים, בהתאם לנתוני התחלואה וקצב ההידבקויות בארץ. כיום אפשר להפיק מסיבות בת מצווה קטנות, בדרך כלל בהשתתפות המשפחה הגרעינית בלבד ועד כ-20 איש. לכן, אם חלמתם על אירוע גדול ומרובה משתתפים תיאלצו לתכנן אירוע קטן ומצומצם, יחד עם זאת אפשר לשדר את המסיבה בזום וכך הילדה ואתם תיהנו מאירוע גדול יותר, למרות המרחק מהמשתתפים. 

מומלץ להודיע לקרובי משפחה, לחברים, לקולגות מהעבודה וכמובן לכל החברים והחברות של כלת השמחה על אירוע בזום, בדרך כלל מזמינים 3-2 מחברותיה הטובות ביותר של הילדה להשתתף באירוע עצמו, בהסכמת ההורים שלהן, וחשוב לשמור על ההנחיות כדי להימנע מהידבקויות ומבידוד ביתי לאחר מכן. את האירוע עצמו תוכלו לתכנן בסלון הביתי, בחצר הבית, בגינה קרובה או בחיק הטבע כל עוד זה אפשרי.

בעת תכנון מסיבת בת מצווה בצל משבר הקורונה כדאי להיות מקוריים וחשוב להשקיע בעיצוב המקום, באווירה ססגונית ושמחה, בציוד טכנולוגי נדרש לשידור האירוע באמצעות זום או טכנולוגיה אחרת, וכמובן שאין לוותר על קייטרינג מעולה, חלבי או בשרי, אפשר גם להזמין מגשי אירוח מפוארים עם כריכונים טעימים ומפנקים, פלטות של גבינות או בשרים, קישים טעימים, סלטים מרעננים המוסיפים צבע לאירוע, מאפים ולחמים טריים ועוד.

אחד משיאי אירועי בת מצווה הוא כמובן הכניסה של כלת השמחה למקום. בצל משבר הקורונה אפשר לתכנן כניסה מקורית ומרגשת ולשדר את הכניסה המרשימה בזום, כמובן כדאי להזמין צלם אירועי בת מצווה מנוסה כדי לתעד את האירוע ולהכין אלבום תמונות וקליפ או סרט באורך מלא.

רעיונות מקוריים לכניסה מיוחדת לאירועי בת מצווה בצל משבר הקורונה:

לאחר שבחרתם כניסה מיוחדת לבת מצווה אל תשכחו לבחור היטב את חברת הקייטרינג, מאחר והצלחת האירוע המשפחתי והמצומצם תלויה לא מעט בחוויה הקולינרית. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *