כמעט שבכל אירוע, הרגע שבו נתיישב על הכיסא אל מול שולחן המוזמנים, יהיה רצוף בסקירה מעמיקה של כל המאכלים, הסלטים והמתאבנים שממתינים לנו בקפידה ובסידור מזמין. הכול נראה מרהיב, מפתה ומשכר חושים, אך מה בנוגע לרגע שבו אנו טועמים?

ישנם אירועים בהם השולחן נראה שופע וגדוש בכל טוב, המנות מן הראשונות ועד לעיקריות מוגשות בקפידה וספק שלא יעוררו את תאבוננו רק מצפייה. אך הסוד בטעמים לא מסתכם בנראות נפלאה, וחשוב לדאוג לכל פרט ופרט ולו ברמת כמות עשבי התיבול, התבלון המדויק, האפייה או הצלייה.

ההנאה שלכם היא הסיפוק שלנו

אין זה מקרי שקראנו לעצמנו קייטרינג לטעום ולהתאהב. שכן, עוד לפני שאנחנו מגישים כל מנה ומנה בין שבדוכני האוכל שלנו ובין שהישר אל שולחן הסעודה, אנו מרכיבים ומכינים את התפריטים שלנו בקפידה רבה ובאהבה גדולה.

לטעמנו, אוכל שמוכן באווירה חיובית ועם המון חשק ותשוקה, הוא חלק בלתי נפרד מן המתכון הסופי שעם סיומו יוצאת מנה קולינרית נהדרת ואהובה. על הטעמים המשובחים אנו מקפידים בכל מנה ומנה כבר מן הסלטים הקרים, דרך המנות המשניות ועד למנות הדגל העיקריות.

תבלון נכון ומדויק

טעמים עשירים ומפתיעים לחך יכולים להיות אטרקציה נהדרת לאירוע הקרב ובא, ובכל מנה שאנו מבשלים ומכינים, אנו דואגים על תבלון מדויק תוך ניסוי וטעייה, בחינה מדויקת ושלל מבחני טעימה.

לתבלינים יכולה להיות אמרה כל כך חזקה. ישנן תערובות תבלינים שיכולות להקנות לנו ניחוח עדין ותחושה רעננה, ומנגד תבלינים עוצמתיים ומחוספסים שיעניקו לנו תחושה של אוכל רחוב בשווקים קולניים עם המון שמחת חיים וצהלה. נשמח להבין יחד אתכם את הקונספט של האירוע הקרב ובא, ולבנות לכם תפריט קולינרי משובח.

טריות חומרי הגלם

עוד הרבה לפני שאנחנו מקפידים על התבלינים, הרי שכל הטעמים שבעולם לא יצליחו להשתלב בצורה הרמונית ונפלאה, ללא שימוש בחומרי גלם טריים.

חומרי גלם טריים הם לא עוד מוטו שאפשר להשתמש בו כדי לרמוז על איכות המזון. די בכך שחומר גלם כזה או אחר יאבד מרעננותו, כדי שהדבר יורגש באופן מאוד בולט בבלוטות הטעם של המוזמנים. בדיוק כפי שאיננו מתפשרים על טעמים נהדרים, כך גם איננו מתפשרים על המרכיבים.

משך בישול, אפייה וצלייה

כל מאכל ומאכל שאנו מכינים לקראת האירוע הקרב ובא, הוכן בקפידה רבה תוך התייחסות למשך העשייה שתעניק לנו את הארומה המדויקת והמרקם הנכון שיחמיא לטעמה של המנה.

הקפדה שכזו יכולה לבוא לידי ביטוי גם בפרטים קטנים אף יותר, החל מחיתוך המרכיבים השונים עד לגדלים המדויקים אשר יבטיחו את רמת העשייה הנכונה.

בקייטרינג לטעום ולהתאהב, אנו מזמינים אתכם לחוויה קולינרית נהדרת, חוויה של אוכל מקרב לבבות, אוכל שמעלה חיוך על שפתותיהם של המוזמנים ושמותיר זיכרונות נהדרים ומתוקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *