חשיבות התאמת התפריט של קייטרינג לאירועים קטנים ולסעודות מצווה נובעת, בין השאר, מחגיגיות המעמד ומהיותה חלק בלתי נפרד מטקס ציון בר או בת המצווה. מי מכם שמתכננים לערוך סעודת מצווה ודאי רוצים שהאורחים ייהנו מארוחה משביעה. קביעת סוג התפריט ומרכיביו השונים מושפעת, בין היתר, מהחתך הצפוי של המשתתפים בה. רצוי לברר האם ניתן להרכיב תפריט משולב.
לפני בחירה בספק שירות זה או אחר של קייטרינג לסעודת מצווה, חשוב לדעת האם מספר המשתתפים בה מצומצם, במידה שמדובר באירוע משפחתי, או לחלופין, האם צפוי להשתתף בה מספר רב של מוזמנים. בשל ייחודה של סעודת מצווה – מותר לאכול בה בשר וללגום יין גם בימים האסורים לכך ולקיים סעודה בבית כנסת, שאכילה אסורה בו. חשוב לשכור שירות קייטרינג לסעודת מצווה מחברה המתמחה באספקתו לסעודות אלה.
לבד מהחלטה חשובה ומהותית, האם אתם רוצים ארוחה בשרית או חלבית, כאשר בוחרים חברה המספקת שירות קייטרינג לסעודת מצווה רצוי מאוד לבחור בחברה, אשר המרכז הלוגיסטי שלה ממוקם במרחק סביר מהמקום שבו אמורה להתקיים הסעודה. זה יקל על השינוע ועל השירות וכצפוי יוזיל את העלות. ודאי שיפה לראות שולחן ערוך ומעוצב, ליהנות מהגשה נוחה ונעימה, אבל הכי חשוב – להשביע את רצונם ואת תאבונם של הסועדים. בקיצור, לא על הלחם לבדו, גם על הקייטרינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *